Lokality

Vybírat ubytování můžete v rámci několika turistických oblastí v ČR. Nabízíme několik lokalit: Jeseníky, Beskydy, Jižní Čechy, Jižní Moravu a Vysočinu. K pronájmu jsou chaty, chlupy nebo nové rekreační domy. V Jeseníkách nabízíme ubytování v Malé Morávce, blízko areálu Kopřivná, který nabízí skvělé vyžití v létě i v zimě. Velmi moderní ubytování je v Milovech na Pálavě. V Beskydech můžete pro lyžování využít Ski areál Bílá, v létě potom rekreační oblast Sepetná, nebo Golf resort Ostravice. Jižní Čechy jsou rájem pro výlety pěšky i na kolech, ale i pro poznávání historických památek. Jen 5 minut od ubytování je nádherný vodní zámek Červená Lhota. Vranovská přehrada na jižní Moravě je určená pro milovníky vodních radovánek, výletů a cykloturistiky. 

Beskydy - Ostravice


Přijeďte si odpočinout do Beskyd pod nejvyšší vrchol Moravskoslezského kraje, Lysou horu. Sportovní vyžití a relaxaci nabízí například areál Sepetná. Pro milovníky koupání je zde koupaliště Sluníčko s tobogánem. Cyklotrasy vedou přímo kolem chalupy a naproti chalupy je Srub Petra Bezruče. Beskydy jsou malebným místem pro letní toulky po horách. Golfový areál Ostravice nabízí v zimě, při bohaté sněhové nadílce, vhodný terén pro běžky. Výborné podmínky pro lyžování nabízí Ski areál Bílá. 

Více informací o Beskydy - Ostravice

Jeseníky - Malá Morávka


Vesnička Malá Morávka se nachází v překrásném prostředí moravského pohoří, Jeseníků. Patří mezi oblíbená místa pro trávení zimní a letní dovolené. V zimě nabízí ideální podmínky pro rodinné lyžování Ski areál Kopřivná, sněhovou jistotu garantuje nejvyšší hora Moravy, Praděd, vzdálená jen 12 km. V létě nadchne hosty turistika, cykloturistika a spousta letních aktivit, které nabízí areál Kopřivná. V blízkosti ubytování je Karlova Studánka s horskými lázněmi, údolí Bílé Opavy s vodopády a naučnými stezkami, i řada historických památek. 

Více informací o Jeseníky - Malá Morávka

Jižní Čechy - Deštná


Obec Deštná leží v krajině lesů, luk a rybníků mezi Táborem a Jindřichovým Hradcem. Jen 4 km od Deštné je vodní zámek Červená Lhota, jeden z nejpohádkovějších zámků Česka. Krajinou Jižních Čech můžete vyrazit pěšky nebo na kole. Trasy Vás zavedou malebnou krajinou do pohádkových vesniček, na hrady a zámky Jižních Čech. Jen obec Deštná má dvě muzea, provaznické a letecké, kostel Sv. Ottona ze 13. století a renesanční poutní kapli Sv. Jana Křtitele. 

Více informací o Jižní Čechy - Deštná

Jižní Morava - Pálava


Pálava a okolí jsou vyhlášené pro vinařskou turistiku a cykloturistiku. Oblast nabízí spoustu možností také ke koupání, rybaření a poznávání turistických zajímavostí. Pěšky nebo na kole se můžete vydat nejen po vinařských stezkách. 

Více informací o Jižní Morava - Pálava

Jižní Morava - Vranovská přehrada


Vranovská přehrada se nachází na Jižní Moravě, rozprostírá se od Vranova nad Dyjí až po Podhradí nad Dyjí v délce 30 km. Vranovská přehrada je jednou z nejteplejších a nejčistších přehrad v České republice, písčité pláže jsou vhodné zejména pro rodiny s dětmi, je zde i oblíbená půjčovna lodiček a vodních šlapadel. Místo je ideální i pro nadšence rybaření, houbaření, turistiky a cykloturistiky. Mezi vyhledávané turistické cíle patří například zámek ve Vranově nad Dyjí nebo hrad Bítov.

Více informací o Jižní Morava - Vranovská přehrada

Vysočina - Železné hory


Obec Rozsochatec na nachází v okrese Havlíčkův Brod na hranici Chráněné krajinné oblasti Železné hory. Ubytování je nachází ve stylovém apartmánu v podkroví zrekonstruované chalupy. Doporučujeme pro milovníky psů. Pejskové žijí v oddělené části usedlosti, takže vám nebudou překážet, vaše děti se s pejsky mohou seznámit a vydovádět v případě, že vlastního psa nemáte. Majitelé vašeho pejska pohlídají, kdykoliv si ho při svých výletech nebudete moci vzít sebou, mohou vám také poradit při jeho výcviku.

Více informací o Vysočina - Železné hory